Norco tashrifi va Toshkent forumida ishtirok
Elchixona delegatsiyasi Sexanuv shahridagi “Norco” kompaniyasi bosh ofisiga tashrif buyurib, uning prezidenti Rafal Kilian bilan uchrashuv o‘tkazdi.
Tashrif doirasida delegatsiya kompaniyaning ishlab chiqarish faoliyati, xususan mebel mahsulotlarini loyihalash, tayyorlash va o‘rnatish jarayonlari bilan yaqindan tanishdi. Muzokaralar yakunida “Norco” kompaniyasi vakillarining 2025 yil 10-12 iyun kunlari bo‘lib o‘tadigan 4-Toshkent xalqaro investitsiya forumida ishtirok etishi bo‘yicha kelishuvga erishildi.

Visit to Norco and Participation in Tashkent Forum
The Embassy delegation visited the headquarters of the “Norco” company in the city of Ciechanów and held a meeting with its President, Rafał Kilian. During the visit, the delegation became closely acquainted with the company’s production activities, including the processes of designing, manufacturing, and installing furniture products.
As a result of the negotiations, an agreement was reached for representatives of “Norco” to participate in the 4th Tashkent International Investment Forum, scheduled to be held on June 10-12, 2025.