Биржа раҳбари билан мулоқот қилиш воситалари ишга туширилди
«Ўзбекистон республика товар-хом ашё биржаси» АЖ Бошқаруви раиси Зиёвиддин Бадриддинов аҳоли, тадбиркорлар, савдо иштирокчилари ва биржанинг бошқа мижозлари билан биржа фаолияти юзасидан самарали мулоқотни йўлга қўйиш мақсадида ўзининг телеграм-боти ва электрон почтасини очди.
Эндиликда исталган фойдаланувчи биржа фаолияти юзасидан ўзининг саволи ёки таклифини биржа раҳбарига @UzexMarkazBot телеграм-боти ёки markaz@rtsb.uz электрон почтаси орқали юбориши мумкин.
Биржа раиси билан бевосита мулоқотни йўлга қўйишдан кўзланган асосий мақсад муаммоли масалаларни ўз вақтида аниқлаш, уларни ҳар томонлама ўрганиш ва тезкор бартараф этиш ҳамда биржа фаолиятини оптималлаштириш ва самарадорлигини оширишдан иборатдир.
Мижозлар билан мулоқот қилиш усулларини кенгайтириш очиқлик тамойилларига тўла мос келади ва Ўзбекистон республика товар-хом ашё биржаси фаолиятининг устувор йўналишларидан бири ҳисобланади.
Эслатиб ўтамиз, биржада, шунингдек, мижозлар билан мулоқот қилиш учун @uzexfeedbackbot туну-кунлик телеграм-боти ва (+71) 207-00-33 телефон рақами орқали Call-маркази ҳам фаолият юритади.

Запущены каналы обратной связи с руководителем биржи
Председатель Правления АО «Узбекская республиканская товарно-сырьевая биржа» Зиёвиддин Бадриддинов открыл свой телеграм-бот и электронную почту для эффективного общения с населением, предпринимателями, участниками торгов и другими клиентами биржи по вопросам биржевой деятельности.
Теперь любой пользователь может направить свой вопрос или предложение по биржевой деятельности непосредственно руководителю биржи UZEX через телеграм-бот @UzexMarkazBot или электронную почту markaz@rtsb.uz.
Главной целью создания прямой обратной связи с председателем биржи является своевременное выявление, всестороннее изучение и оперативное устранение проблемных вопросов, а также оптимизация и повышение эффективности деятельности биржи.
Расширение каналов связи с клиентами полностью соответствуют принципам открытости и является одним из приоритетных направлений в деятельности Узбекской республиканской товарно-сырьевой биржи.
Напомним, что на бирже также функционирует круглосуточный телеграм-бот обратной связи с клиентами @uzexfeedbackbot и Call-центр по телефонному номеру (+71) 207-00-33.